
Idén 15. alkalommal kerül sor a könyvtári szakma legátfogóbb, legtöbb intézményt és résztvevőt megmozgató rendezvénysorozatára az Országos Könyvtári Napok programjainak megszervezésére. Ezekben a napokban író-olvasó találkozókkal, kiállításokkal, előadásokkal, gyerekfoglalkozásokkal, családi programokkal várják a könyvtárak szerte az országban az érdeklődőket. Mint minden évben intézményünk is csatlakozik az országos rendezvényhez. Ez alkalommal két népszerű, de eltérő stílusú íróval találkozhatnak az olvasók valamit egy régi kedves ismerős, a helyi gimnázium egykori tanára mutatja be legújabb könyvét. Mindenkit szeretettel várunk programjainkra.